Příspěvky farnosti do fondu Puls (Fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze)

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu v roce 2020!

Navzdory pandemii a nouzovým stavům se nám s Boží pomocí a hlavně díky štědrosti farních donátorů podařilo vybrat k dnešnímu datu 64 763 Kč.

Ze stanoveného ročního příspěvku naší farnosti je to 29 % (celá částka činí 225 661 Kč) a naše farní donátorská rodina se rozrostla na 43 donátorů. DĚKUJEME!

Donátorství ve farnosti Šitbořice za rok 2020

Nezapomeňte, že každé první úterý v měsíci je sloužena mše svatá za všechny donátory a na jejich úmysly. Své konkrétní úmysly můžete zasílat i na puls@dieceze.cz

Chcete být donátorem?

Chcete se zapojit a třeba ještě o něco snížit zbývající částku 160 898 Kč, kterou musí naše farnost do konce kalendářního roku ještě zaplatit? Vše potřebné najdete na www.donator.cz.