Farní informační zpravodaj – týden 02/2017

Nový Farní informační zpravodaj – týden 02/2017.

Z důvodu dovolené O. Jiřího nebudou během týdne mše svaté. Pouze ve čtvrtek ve 14.30 bude možnost k rozloučení s pí. Spoustovou.

Jako každý rok bude i letos 2. února sloužena mše svatá za ženy, při které budou v obětním průvodu přineseny vaše peněžní dary. Tyto dary jsou tradičně určeny na květinovou výzdobu kostela, jenž je vždy velmi pěkná, ale zároveň i finančně náročná. Proto prosíme vás ženy (ale i muže) o finanční dar podle vašich možností. Peníze můžete dávat do konce ledna do pokladničky na stolku pod kůrem. Mockrát děkujeme za každý sebemenší dar.

A v neposlední řadě patří poděkování za sobotní Tříkrálovou sbírku koledníkům, vedoucím a také všem dárcům, kteří přispěli jak finanční částkou, tak i různými dobrotami koledníkům. Sbírka v naší obci vynesla částku 100 153,- Kč. Všem zúčastněným Pán Bůh zaplať.

Podrobnější informace z průběhu Tříkrálové sbírky na břeclavském okrese i s fotografiemi na https://www.charitabreclav.cz/.