Čtvrtý Farní den – jak to dopadlo

V sobotu 18. června se u nás opět konala akce s názvem Farní den (také bychom mu mohli říkat „Třešňový den“ pro to neuvěřitelné množství třešní ať už na faře anebo v okolí Šitbořic). Děti se opět mohly zúčastnit bojovky s názvem Šitbořská stezka – putování po okolí obce (letos hlavně Domaniny a Staré hory) s plněním různých úkolů, maminky mezitím řádily s dětmi na farní zahradě.

Po vyhlášení výsledků přišel čas na nějaké to ogrilované masíčko a sladkou dobrotu v podobě různých buchet a zákusků, které připravily ochotné maminky a babičky a také boj o puding z táborového kotlíku. Hlavně ale nesmím zapomenout na sjezd na laně, který slavil fenomenální úspěch spolu s barvičkami na tělo. Tolik indiánů v Šitbořicích ještě nikdy nebylo.

I když ke konci nám počasí moc nepřálo, přece jen většina lidí vydržela až do 22. hodiny na slíbený ohňostroj.

Pokud byste si chtěli prohlédnout fotografie z tohoto krásného odpoledne, směřujte do naší fotogalerie.