Doplnění fotoalba za rok 2010

Rok 2010 sice skončil již před týdnem, ale vzhledem k nedostatku volného času jsme se dostali k doplnění fotografií až teď. A jaké že fotografie to na Vás čekají?

• Světelný průvod – večerní průvod z kostela na místní hřbitov se rozžatými kahánky.
  • Dušičková pobožnost – každoročně konaná tzv. Dušičková pobožnost na místním hřbitově.
  • Den bible – akce Den bible (letos rozdělena do dvou nedělí) byla určena hlavně pro děti. Ty se s biblí seznamovaly i pomocí různých her a vědomostních soutěží.
  • Posezení u cimbálu – …aneb farní Silvestr – akce uspořádána ke konci liturgického roku.
  • Advent – kolekce fotografií z letošního adventu obsahuje fotografie z přípravy velkého adventního věnce (letos se přemístil z parku ve středu obce ke kostelu), svěcení věnců u nás i v Nikolčicích, pohledu na ranní mše – tzv. roráty a na to, jak se u nás prodávala náboženská literatura.
  • Mikulášská nadílka – I letos nezapomněl sv. Mikuláš na naše děti a opět jim přinesl něco sladkého. Ovšem ještě před vlastním rozdáváním si pro nás mládež připravila scénku.
  • Konec roku – Poslední dny roku – svěcení vína na svátek sv. Jana a novoroční přípitek po noční adoraci před kostelem.