Fotografie z podzimních akcí farnosti

Po delší odmlce nabízíme foto ohlédnutí z farních akcí. V neděli 17. srpna jsme žehnali květiny a byliny (Otec Jiří se léčil v lázních a zastupoval ho O. Martin Vařeka). Sobotu 30. srpna jsme prožili na zámku Kinských ve Žďáru nad Sázavou při Diecézní pouti rodin. Do nového školního roku vstoupili děti bohoslužbou v neděli 7. září, při které proběhlo žehnání zhruba šedesáti školních aktovek. V sobotu 13. září jsme prožili Zlatou sobotu v Žarošicích. Týden před hody, v neděli 21. září, jsme poděkovali za letošní úrodu. Sobotní dopoledne 11. října bylo ve znamení pečení bramborových placků na Misijní jarmark (bylo jich upečeno přes 150) a odpoledne se několik odvážných pokoušelo poslat draky k nebi (a byl to problém protože nechtělo foukat…). Nedělní dopoledne 12. října bylo ve znamení Misijního koláče (prodej sladkostí za dobrovolný dar na misie – vybralo se 11 120 korun). V pátek 17. října po večerní bohoslužbě jsme se modlili tzv. Světelný růženec za doprovodu naší scholy. Misijní neděli 19. října zpestřili děti netradičním obětním průvodem za děti všech kontinentů s přinesením finančních darů z prodeje misijních koláčů. Podzimní prázdniny (od pátku 24. října do úterý 28. října) prožili starší ministranti na soustředění v Nemoticích. V neděli 2. listopadu odpoledne jsme se v hojném počtu modlili za naše zemřelé při tradiční dušičkové pobožnosti.