Novinky na našich stránkách

Jelikož se říká – změna je život – přichystali jsme si pro Vás pár změn, které se týkají těchto stránek.

1. byla kompletně předělána obrazová galerie, protože už nebylo snadné se v ní orientovat
  2. byly přidány rozpisy všech aktivit v naší farnosti – hledejte pod odkazem „Rozpisy farních aktivit“ v horním menu. Naleznete zde celkem pět rozpisů: schéma bohoslužeb, rozpis lektorů, rozpis společenství, rozpis úklidu kostela a rozpis služeb ve Farní kavárně.
  3. pokud něco na našich stránkách vyhledáváte, automaticky se Vám zobrazí posledních 10 článků (pod tlačítkem „Vyhledat“), které obsahují hledanou frázi aniž byste klikali na tlačítko
  4. možnost komentářů byla značně vylepšena, včetně vkládání smajlíků – doufáme, že tuto schopnost budete co nejvíce využívat
  5. vpravo nahoře byly přidány „tlačítka“ pro změnu velikosti písma – normální -> velké -> extra velké. Změna se týká pouze samotného obsahu. Při přechodu na jinou stránku se velikost písma vrací do normálu.