Svatováclavské hody 2006

Tímto Vás zveme na tradiční Svatováclavské hody, které se letos uskuteční ve dnech 22. až 24. září.

Program je následující:

• v pátek bude před hodová zábava, začátek ve 20.00. Hraje skupina Merlin.
  • v sobotu, v 16.00 projde průvod stárků obcí. U Společenského domu Orlovna se bude číst hodové právo, sólo pro starostu a odchod do místní Sokolovny, kde se uskuteční hodová zábava. Během dne bude otevřeno obecní muzeum s novou expozicí (stará škola).
  • v neděli, v 10.30 proběhne v našem kostele slavnostní mše svatá. Od 15.00 do 17.00 bude k prohlídce otevřena kostelní věž. V 16.00 proběhne druhý průvod stárků směrem k Sokolovně, ale zábava proběhne venku, pod širým nebem (za pěkného počasí).

V sobotu a v neděli bude hrát dechová hudba Sobulanka. Všechny Vás srdečně zvou stárci a pořadatelé.