Farní kavárna vás opět zve

Od neděle 3. září opět zahajuje svou činnost nedělní farní kavárna. Po prázdninách vám opět nabízíme možnost nedělního odpoledního posezení v pěkném prostředí klubu maminek MIKEŠ, v jehož prostorách kavárnu provozujeme. Farní kavárna časově navazuje na odpolední svátostné požehnání a je otevřena od 14.30 do 16.00 hodin.

Pokud v neděli není svátostné požehnání, tak není ani farní kavárna!!!

Farní kavárna

Nenechte se zmást a odradit názvem „farní“, protože toto slovo pouze oznamuje, že jde o projekt skupiny obětavých farníků, kteří ve svém volném čase jsou ochotni vám připravit příjemné posezení u kávy nebo čaje s něčím dobrým na zub. Proto jste zváni všichni bez rozdílu – můžete přijít i s dětmi, pro které je tam připraveno spoustu hraček s možností vyřádit se. Klub se nachází ve staré škole v 1. patře. Těšíme se na vaši návštěvu.